turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62

Yönetimi ve Veri Yeniden Kullanımını Kolaylaştırın : Siz Kontrole İhtiyaç Duyarken, Geliştiriciler ve Veritabanı Yöneticileri İse Veri Kopyalarını Yönetmek İsterler; Rol Tabanlı Erişim Kontrolü, REST API'leri, Hizmet Seviyesi Sözleşmesine Dayalı İlkeler ve Ayrıntıya İnmeye İlişkin Gösterge Panoları Bu Amaca Uygundur.

Depolama Maliyetlerini Kontrol Edin : Çok Yüksek Veri Artışı ve Veri Saklama Gereksinimi, Depolama Maliyetlerini Artırır. Tümleşik Veri Azaltma Teknolojileri ve Veri Yükü Boşaltımı İçin Uygun Maliyetli Depolama Artık Her Zamankinden Daha Önemli.

Riskleri Azaltın ve Veri Uyumluluğunu Güvenceye Alın : Verilerinizin Artan Siber Tehditlerden Uzak Olduğundan ve Veri Saklama İlkelerinizin Sektör Mevzuatına Uygun Olduğundan Emin Olun.

Genel Anlamda Yedekleme ve Kurtarma Hizmetimizi Tercih Ettiğiniz Anda Felaket Senaryolarına Karşı Verilerinizi Kurtarabilme ve Kullanıma Sunma Konusunda Önlem almış Olursunuz. Bu Sayede İşleriniz Korumamız Altında Olmuş Olacak Olup Dilediğiniz Zaman Yedeklerinizi Kullanabilir Durumda Olursunuz.

Cloud Alt Yapısı İle Yedekleme Sistemleri Kullanıcısı Olabilir, Mevcut Yedekleme Ünitelerimizi Raporlayabilir, Mevcut Raporlar Işığında İş Geliştirme Politikalarınızı Belirleyebilir, Mevcut İş ve İşçilik Verimini Arttırabilirsiniz.

Sunucu Yedekleme Yönetimi, Depolama Yazılımı ve İlişkili Cihazlarla Bağlantılı Sistem Yönetimi Dahil Olmak Üzere Tüm Politikaları İçerir. Sunucu Yedekleme Yönetimi Kapsamında, Tüm Sunucu Donanım ve Yazılım Yedekleme Yönetimi Medya Eylül Tarafından Gerçekleştirilir, Sunucu İşletim Sisteminin / Dosya Sisteminin Belirlenen Politikalara Göre Yedekleri Alınır.