turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62

IT Destek ve Bakım Hizmetleri Kapsamında Verdiğimiz Hizmetler; Kritik Teknik Servis Hizmetlerinden, Bütünleşik Yönetim Hizmetlerine Kadar Geniş Bir Alanı Kapsamaktadır. Alanında Uzman ve Sertifikalı Personelimizle, İşletmelerin Asıl İşlerine Odaklanması Sağlanarak, Bilgi Teknolojileri Konusundaki Tüm İhtiyaçları İçin, Teknik Destek ve Bakım Hizmeti Sunulmaktadır. Bununla Birlikte, Teknolojik Altyapının Standartlara Uygun ve Bir Bütün Olarak Çalışır Durumda Bulundurulması da Bu Kapsamda Ele Alınan Çalışmalar Arasındadır.

İşletmelere; Ürünlerinin Türü, Markası ve Modeli Ne Olursa Olsun, İşlerinin Devamlılığını Sağlamak ve Beklenmeyen Sorunlarda Kesintisiz ve Acil destek Sunabilmek İçin Sözleşmeli Hizmetler Sunulmaktadır.

Uzaktan Destek Hizmeti : Sunucu veya Ağ ( Network ) Sistemlerinde Oluşan Problemler ya a Bu Sizler İçin Alınmak İstenen Teknik Destek, İnternet Üzerinden, Uzaktan Erişim ( Remote Access ) Yoluyla Sağlanır.

Yerinde Destek Hizmeti : Müşterilerin Sorunlarına, Sözleşme Koşulları Çerçevesinde, Yerinde Destek Verilir. Sorun Giderilerek, Talep Yerine Getirilmiş Olur.

Periyodik Bakım Hizmeti : Periyodik Bakım Hizmetini Alan Müşterilere, Sözleşme Kapsamındaki Ürünler İçin, Sözleşmede Belirtilen Aralıklarda Genel Bakım Hizmeti Verilir. Periyodik Bakım Sırasında Cihazların Kontrolleri Yapılır, Varsa Arızalar Giderilerek, Fiziksel Bağlantıları Kontrol Edilir. Bu Sayede Arızaya Sebep Olabilecek Durumların Önüne Geçilmiş ve Performansın Korunarak İş Devamlılığı Sağlanmış Olur.

Masaüstü Sunucu Bakım Hizmetleri : Büyük ve Orta Boy Sistemler İçin Türkiye'nin Sektörlerinde Lider ve Öncü Kurumsal Firmalarının, Askeri ve Sivil Kamu Kuruluşlarının Kritik İş Süreçlerini Yönettikleri Bilgi İşlem Sistemlerinin Merkezi ve Dağıtık Yapıdaki Bakım Onarım, Destek ve Danışmanlık Hizmetlerini Başarıyla Sunan Medya Eylül Önde Gelen Teknoloji Şirketlerinden Biridir.

Teknik Destek Hizmetleri : Teknik Hizmetler Konusunda Temel felsefesi Müşterilerine En Hızlı, En Güvenilir, En Doğru Hizmeti, En Ekonomik Şekilde Vermek Olup, Hizmetlerinin geliştirilmesi, Servis Çeşitliliğinin Sağlanması ve Aralıksız Değişen ve Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Edebilmesi İçin Sürekli Olarak Yatırımlar Yapmaktadır. Her Bir Servis Noktası Gerekli Tüm Ekipman ve Yedek Parça İle Donatılmış Olup, Bu Servis Noktalarında Konularından Uzman Teknik Kadrosu İle Çalışmalarını Başarıyla Sürdürmektedir.

Bilgisayar ve Donanım Satışı : Bilgisayar ve Donanım Satışı İle de Hizmet Vermekteyiz.