turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


Ürününüz Veya Ürünleriniz Her Ne Olursa Olsun Mutlaka Bir Tanıtım Siteniz Olsun !

Ürünlerinizi Ne Kadar Çok Kişiye Sunarsanız O Kadar Satma Ve Tanıtma Şansına Sahip Olursunuz. Günümüzde En Ucuz Ve En Etkili Reklam Ve Tanıtım Türü Firmaya Ait Bir Web Sitesidir.

Pazara Çıkacak Ürününüzü İnternet Ortamında Destekleyecek, Müşterilerinizin Ürün Teknik Bilgilerini Ve Dokümanlarını Bulabileceği Kurumsal Siteler Oranla Daha Kreatif Tasarım Normlarına Sahip Daha Az Ve Öz Sayfalı Çalışmalara Kısaca Ürün Tanıtım Sitesi Diyoruz.

Medya Eylül Olarak Ürün Tanıtım Sitelerinde Fotoğraf Çekimi, 3D Modelleme Gibi Ek Hizmetler İle Ara Yüzünüzü Daha Görsel Bir Hale Getirebilecek Bir Ekibe Sahibiz. Sizde Ürününüz Veya Ürünleriniz İçin Bir Micro Site Ya Da Tanıtım Sitesi Yaptırmak İsterseniz Biz Buradayız.

Sitenizin Ziyaretçi Yelpazesi Yurt İçi İle Sınırlı Değil İse İçeriklerinizi Farklı Dillerde De Hazırlamak Sizin İçin Kaçınılmazdır. 55 Farklı Dilde Dil Seçeneği Sunuyoruz. İçeriklerinizi İster Siz Çevirin İsterseniz Anlaşmalı Olduğumuz Yeminli Tercümanlar İle Biz Çevirelim.

Medya Eylül Olarak Mevcut İçeriğinizi İnceleyerek Belirlenen Noktalarda Gerekli Araştırmaları Yaparak İçeriğinizi En İyi Şekilde Geliştirmek İçin Gerekli Düzenlemeleri Yapıyoruz.

Medya Eylül Olarak Talepleriniz Doğrultusunda, Mevcut Web Sitenizdeki Gerekli Düzenlemeleri Ve Değişiklikleri Yapıyoruz Ve Sitenizin Sizi En İyi Şekilde Yansıtmasını Sağlıyoruz.