turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


İçerik Üretimi Sosyal Medya İçin Fark Edilmenin Önemli Aşamasıdır. Marka, Ürettiği Ürünler Ve Hizmetleri İçin Yüksek Kalitede Fotoğraflarına Sahip Olmalıdır, Bu Nedenle Fotoğraflama Profesyonel Görüşle Yapılmalı, Edit Edilerek Tasarlanan Medyada, İletilecek Mesaj, Kurum Kimliği Kreatif Grafik İle Bütünleştirilmelidir.

Markanın Sunduğu Ürün Ve Hizmetlerin Sosyal Medya Mecralarında Yüksek Etkileşim Yaratıcı Nitelikte Olabilmesi İçin İnovatif Çalışmalar Gerekmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi Ve Danışmanlığımız İle Bu Hizmetler İçin Ekibimizle Sosyal Medya Çözüm Ortağı Ve Dijital Reklam Ajansı Olarak Grafik Tasarım Ve İçerik Üretimleri ( Fotoğraf , Video, Metin, Müzik, Seslendirme ) Yapıyoruz, Sosyal Medya Hedef Kitlesinin Duyu Organlarına Dokunuyoruz Ve Onlar İle Etkileşimi Aktif Ediyoruz.

Sosyal Medya İçerikleri, Metin Ve Görsel Olarak Bir Bütünlük İçinde Olmalıdır. İyi Bir Yazılmış Bir Metin İle İyi Tasarlanmış Bir Görseli Veya Video Verilmesi İstenen Mesajı En Efektif Şekilde Planlanarak Üretilmeli Ve Hedef Kitle İle Doğru Bir Etkileşime Girilmesi Sağlanmalıdır.

Ülkemizde İnternet Kullanan 46.3 Milyon Kişiden 42 Milyonu Aktif Bir Şekilde Sosyal Medya (İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube V.B.) Kullanıyorken; Sizin, Rakiplerinizden Farklılaşmalı Ve  Mesajınızı Hedef Kitlenizin Dikkatini Çekecek Bir İçerik Ve Görsel Tasarım İle Sunuyor Olmanız Gereklidir.

Medya Eylül Olarak Tüm Sosyal Medya Paylaşımlarınız İçin Özel Ve Teknik Tasarımlar Yapıyoruz Ve Arzu Ederseniz Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti Kapsamında Sizin İçin Paylaşıp Raporluyoruz.