turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


Kurumların IT Altyapılarının Güvenliği Önemli Bir Uzmanlık Alanı Olup, Verilerin Güvenliği, Doğal Felaketler, İnsan Faktörü Ve Kötü Amaçlı Yazılımlar Nedeniyle Yüksek Risk Altındadır. Her Tür Cihazın Birbiriyle İletişimde Olduğu Bir İnternet Ortamında, Sürekli Geliştirilen, Daha Karmaşık Ve Karışık Hale Gelen Kötü Amaçlı Yazılımlar Kurumların Veri Güvenliğini Her Geçen Gün Daha Fazla Tehdit Etmekte; Bunların Sonucunda Daha Esnek, Duyarlı Ve Bütünleşik Bir Güvenlik Çemberine İhtiyaç Duyulmaktadır.

Veri Güvenliğinin Sağlanması Sistemler, Yazılımlar Ve İnternet Ağındaki Gelişmeler Sonucunda, Sadece Network Yapısının Korunmasıyla Mümkün Olmadığı İçin, Güvenlik Çözümlerini Her Alanda Sağlamak Bir Zorunluluk Haline Gelmiştir. Medya Eylül, Yazılımların Güvenliği, Ağ Güvenliği, Veri Güvenliği, Kullanıcıların Sisteme Giriş Ve Çıkışlarının Kontrolü, Güvenlik Duvarlarındaki Açıkların Kapatılması Gibi Güvenlik Çözümlerini Baştan Sona Sunmaktadır. 

 Ayrıca, Bilgi İletişiminin Günümüzde Kazandığı Önem Ve Teknolojideki Sürekli Ve Hızlı Gelişim, Kurumların Kesintisiz, Yüksek Hızda Ve Güvenlikte Bir İletişim Ağına Sahip Bilişim Altyapısına İhtiyaç Duymalarına Neden Olmaktadır. Güçlü Bir IT Altyapısının En Önemli Noktalarından Birisi Hiç Kuşkusuz Doğru Kurgulanmış Ve Kusursuz Çalışan Bir Network Altyapısıdır. Medya Eylül, Network Altyapısının Kusursuz Kurgulanması, Kurulumu Ve Yönetimi Konularında Yıllardır Birçok Firmanın Farklı İhtiyaçlarına Göre Kurgulanmış Çözümler Sunmuş Ve Anahtar Teslim Projeleri Tamamlamıştır.