turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


Mobil Cihazlardan E-Posta Kontrolü, Sosyal Medya Hesaplarına Ziyaret Hızlı Bir Şekilde Gerçekleştirilebiliyor. Mobil Cihazlar Kullanıcılar Pratiklik Ve Zamandan Tasarruf Kazandırıyor. Çünkü Cep Telefonları Devamlı İnsanların Yanındadır Ve Anında Telefonlara Ulaşım Sağlanabilir. 

Kullanıcılar, Ziyaret Ettikleri Siteler Mobil Uyumlu Olmadığında Siteden Pek Memnun Kalmıyorlar Ve Sağlıklı Bir İnternet Deneyimi Yaşayamıyorlar.  Çünkü Ziyaret Ettikleri Sitedeki Bilgilere Erişebilmeleri İçin Zoom Yapmaları Ve Ekranı Devamlı Sağa Sola Kaydırmaları Gerekecektir. Hiç Bir Kullanıcı Bu Durumdan Hoşnut Kalmaz. 

Peki, Web Sitelerinin Mobil Uyumlu Olması Yani Responsive Web Sitesi Ne Demektir ?

Responsive Kelimesi Uyumlu Anlamına Gelmektedir. Responsive Tasarım Farklı Mecralara Göre Boyutlandırılabilen Uyumlu Tasarımlardır. Responsive Web Sitesi İse Mobil Cihazların Ekran Çözünürlüklerine Göre Hazırlanan Ve Mobil Cihaza Göre Otomatik Boyutlanan Web Sitesidir. Responsive Web Sitesi Kullanıcıların Sitede Daha Rahat Dolaşabilmesini Ve Yazıları Rahatlıkla Okuyabilmesini Sağlar. Bu Sayede Firmalar Kullanıcılarına Verdikleri Değeri Gösterme Şansı Yakalar. Firmalar Müşterilerine Ve Ziyaretçilerine Verdiği Önemi Mobil Uyumlu Web Siteler İle Gösterebilirler. 

Responsive Web Siteleri Var Olan Web Sitenizden Farklı Bir Site Olmayacağı İçin Tasarımının da Birbirine Uyumlu Olması Gerekmektedir. Responsive Web Siteleri İçin En Baştan Bir Tasarım Yapılmaz. Web Sitenizin Tasarımı Mobil Uygulamalara Uyumlu Hale Getirilir. Bu Nedenle Fiyatı Yeni Bir Mobil Siteden Daha Uygundur.

Medya Eylül Ailesi Olarak Alanında Deneyimli, Uzman Kadromuz ile Responsive Web Sitesi Hizmet Vermekteyiz. Web Sitenizi Mobil Uyumlu Hale Getirmek İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz. Responsive Web Sitesi Hakkında daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web Sitemizde Yer Alan İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz.