turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


Elektronik Ticaret Veya E-Ticaret, İnternet Üzerinden Bilgi Aktarımını İçeren Her Tür İş Veya Ticari İşlem İçin Bir Terimdir. Tüketici Tabanlı Perakende Sitelerinden, Açık Artırma Veya Müzik Sitelerine, Ticari Borsalar Ve Şirketler Arası Ticari Mallara Kadar Çeşitli Farklı Türdeki İşletmeleri Kapsar. Şu Anda Ortaya Çıkacak İnternet'in En Önemli Yönlerinden Biridir. E-Ticaret, Tüketicilerin Zaman Ve Mesafe Engelleri Olmadan Elektronik Olarak Mal Ve Hizmet Alışverişi Yapmalarına İzin Verir. Elektronik Ticaret Son Beş Yılda Hızla Genişledi Ve Bu Oranda Devam Etmesi Veya Hatta Hızlanması Bekleniyor.

Yakın Gelecekte “Geleneksel” Ve “Elektronik” Ticaret Arasındaki Sınırlar Gittikçe Daha Da Bulanıklaşıyor. İşletmeden İşletmeye Veya B2b'ye, Bir İşletme Ve Tüketici Arasında Değil, İşletmeler Arasındaki Elektronik Ticareti İfade Eder. B2B Şirketleri Genellikle, Müşteriler Veya Tedarikçiler Olarak Yüzlerce Hatta Binlerce Başka Şirketle İlgilenmektedir. Bu İşlemlerin Elektronik Ortamda Yapılması Geleneksel Yöntemlere Göre Çok Büyük Rekabet Avantajları Sağlar.

Doğru Bir Şekilde Uygulandığında, E-Ticaret, Mal Ve Hizmetlerin Takas Edilmesinden Ziyade Geleneksel Yöntemlerden Daha Hızlı, Daha Ucuz Ve Daha Elverişlidir. Elektronik İşlemler, Elektronik Veri Değişimi Veya EDI Şeklinde Oldukça Uzun Bir Süredir Devam Etmektedir. EDI, Her Tedarikçinin Ve Müşterinin, E-Ticaretin Şirketler İçin Çoklu, Geçici Bağlantılar Kurması İçin Uygun Maliyetli Bir Yöntem Sağladığı Özel Bir Veri Bağlantısı (Aralarında) Kurmasını Gerektirir. Elektronik Ticaret Ayrıca, Tedarikçilerin Ve Potansiyel Müşterilerin Karşılıklı Olarak Faydalı Ticaret Yapmak İçin Bir Araya Getirildiği Elektronik Pazarların Geliştirilmesine Yol Açmıştır.

Başarılı Bir Çevirim içi Mağaza Oluşturma Yolu, E-Ticaret İlkelerinden Habersiz Ve Çevirim içi İşletmeniz İçin Ne Tür Bir E-Ticaret Yapılması Gerektiği Konusunda Zor Olabilir. Bir E-İş Planını Düzgün Bir Şekilde Uygulamak İçin Gerekli Olan Kılavuzların Araştırılması Ve Anlaşılması, Çevirim içi Mağaza Oluşturmada Başarılı Olmanın Önemli Bir Parçasıdır.

Mağazanızın Görünüşünü Ve Tarzını Özelleştirin. Tasarımcılar Tarafından Düzenlenen Yüzlerce Şablon Arasından Seçin, İstediğiniz Gibi Değiştirin Ve Profesyonel E-Ticaret Sitenizi Kurmaya Başlayın. Tek Yapmanız Gereken Sürükleyip Bırakmak. Hiçbir Teknik Bilgiye İhtiyacınız Yok.
Kolayca Ürün Satışlarınızı Ve Stoktaki Ürünlerinizi Takip Edin. Kredi Kartı Ve Paypal'i İçeren Farklı Ödeme Yöntemlerini Kabul Edin. Özel Promosyonlar İçin İndirim Kuponları Oluşturarak Müşterilerinizi Şaşırtın. Her Ülkeye Özel Teslimat Ve Vergi Tutarı Belirleyin.

Müşterileriniz Nerede Olursa Olsun Onlara Ulaşın. Medya Eylül, E-Ticaret Sitenizi Tüm Mobil Cihazlarda Görünebilen Bir Şekilde Yayınlar. Sanal Mağaza Panelimiz Sayesinde, Mağazanızın Tarzını Ve Görünüşünü İstediğiniz Gibi Ayarlayabilirsiniz.

Mükemmel Bir Sanal Mağaza Kurmanın En Kolay Yolu "Medya Eylül".