turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


"Online İş Takip Yazılımı Bir Başka Deyişle Online CRM Artık Küçük Orta Düzey Şirketlerin Kurumsal Standardı Oluyor."

Şirketler İş Takip Sistemleri İle; Kendi İçerisindeki İletişimini, Yöneticileri İle Olan Rapor lamalarını Ve En Önemlisi De Müşterileri İle Olan İlişkilerini, Gelişen Teknoloji Ve Hızlı İletişim Araçlarına Entegre Ederek Hem Zamandan Tasarruf Ediyor Hem De Hizmet Kalitesini Geliştirerek Çözüm Sağlamaktadırlar.

 Önceleri Telefon Ve Web Sitesi İle Müşterileri İle Az Sayıda Günlük İletişim Sağlayan Şirketler Artık Gün İçerisinde E-Mail, Web Sitesi Ve Sosyal Medya İle Çok Sayıda Müşterisi İle Takip Edilemeyecek Düzeyde İletişim İçerisindedirler.

 Gelişen Bu İletişim Ağının Şirketin Kendi Yönetiminde Olması, Güvenli Olması, Süreçlere Bölünerek Zamanlanmış Görevler Eşliğinde Takip Edilmesi, Yöneticilere Raporlanması Gittikçe Daha Çok İhtiyaç Haline Gelmektedir. Bu İhtiyacı Şirketlerin Kurumsal Kimliği Ve İş Anlayışı İle Birleştirerek Şirkete Özel Kurumsal İş Takip Yazılımı Yapılması En Doğru Çözüm Haline Gelmiştir.

 Kurumsal İş Takip Yazılımı Şirketin Kendi Organizasyon Şeması, İdari Yapısı  Ve Merkezlerine Uygun Şekilde Tasarlanması Önemlidir. Şirket Dahilinde Girdilerin, Çıktıların Paylaşılarak Yazılıma Girilmesi Ve Bütün Personelin Katılması Bu Organizasyonel Platformu Güçlendirmektedir.

Medya Eylül’ün Web Tabanlı CRM Yazılımları Her Sektörden Bir Sanayi Kuruluşu Ve Her Büyüklükteki İşletmeler İçin Mükemmel Bir Çözümdür. Bu Çözümün Kapsamını Ve Sizler İçin Yapabileceğimiz İşinizi Kolaylaştırma Modüllerimizi Sizlerle Paylaşmak İsteriz.