turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


Akıllı Telefon Ve Tabletlerin Kullanımının Her Geçen Gün Katlanarak Artması Sebebiyle Yapılan Tüm Web Site Tasarımlarının Ve Görsellerin Responsive / Mobil Uyumlu Olması Gerekmektedir. Normal Bilgisayar Ekranları Haricinde Ki Telefon Ve Tablet Gibi Ufak Ekranlar İçin Yapılan Tasarımlara Responsive Tasarım Denmektedir.

Kullanıcı Dostu Olması Doğrultusunda, Kullanıcı Deneyimine Uygun Kriterlerin Belirlenerek, Sayfada Karmaşadan Uzak, Sadeliğin Ön Planda Olduğu Fakat Doyurucu Bilgiye Kolayca Ulaşılabilen Tasarımlar Gerekmektedir.

Kullanıcıların Sayfada Sıkılmadan, Karmaşada Kaybolmadan Gezebildiği Responsive Web Tasarımlarda Ziyaretçiler Web Sitenizde Çok Daha Uzun Süre Geçirecek, Bilgi Alacak Hatta Firmanızı, Ürün Ve Hizmetlerinizi Tercih Edecektir.

Responsive / Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı Arama Motorlarının Günümüzde Seo Optimizasyonu Yaparken Aradığı En Önemli Sayılan Kriterlerden Biridir. Responsive Web Tasarım Yaparken; Web Tasarımda Ki Gibi Hız, Özgün Tasarım, İçerik Ve Erişilebilirlik Çok Önemlidir.

Bu Sebeple Öncelikli Olarak Responsive Web Tasarım Yapılırken; Kaç Farklı Ekran, Telefon Ve Tablet Boyutu Olduğu İyice Düşünülmeli Ve Ona Göre Önce Tasarım Sonrasında İse Html Css Kodlaması İle Oluşturulmalıdır.

Kurumsal Olarak Yapılan Web Tasarımlarda, Web Sitenizden Performans Ve Ticari Olarak Fayda Sağlamak İstiyorsanız Kesinlikle Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı Yaptırmalısınız.