turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


Üretim Yönetimi

Bu Modül İle Kaynaklarınızı Etkin Biçimde Planlayabilir, Maliyet Ve Zamandan Tasarruf Edebilirsiniz, Kârlılığınızı Arttırabilir Ve Tüm Bunları Yaparken Ürün Ve Hizmet Kalitenizi Yükseltebilir Ve Koruyabilirsiniz.

Satın Alma Modülü

Süreci Doğrudan Ya Da Dolaylı Olarak Taleplerin Toplanması, Taleplerin Bütçe Yönetimi İle Sorgulandıktan Sonra Uygun Olanların Satınalma Departmanına Aktarabilirsiniz.

Satış Modülü

Bu Modül İle Birlikte Satış Birimlerinize İhtiyaç Duydukları Olanakları Tek Bir Yazılımla Sağlayabilir Ve Satış Yeteneklerinizi Güçlendirebilirsiniz.

İletişim Yönetimi

Bu Modül Entegre E-Posta İstemcisi İle E-Postalar Gönderilebilir Ve Alınabilir. Ayrıca Birden Çok E-Posta Hesabının Eşzamanlı Olarak Yönetilmesi De Mümkündür.

Kalite Yönetimi

İşletmenizin Tüm Süreçlerinde, Kurumsal Ve Global Standartları Oluşturabilir, Ürün, Hizmet Ve Operasyonlarınızda Standardizasyon Sağlayarak Ve Denetim Mekanizmasını Çalıştırabilirsiniz.

Stok Yönetimi

Stok Hareketlerini, Gerçek Stok, Kullanılabilir Stok, Rezerve Stok, Minimum Ya Da Maksimum Stok Seviyelerini, Ürün Detay Bilgilerini Detaylarını Görebilir Ve Yönetebilirsiniz.

Neden Medya Eylül ?

 Medya Eylül, İmalat Sektöründeki İşletmeler İçin Özel Olarak Tasarlandı. Üretim Planlama Ve Kontrol Süreçlerinin Operasyonel Olarak Takip Edebilir Ve Maliyetlendirebilirsiniz. Merkezinde Güçlü Bir Üretim Yönetimi Olan Bir Erp İle Tüm Birimlerinizi Entegre Bir Şekilde Yönetebilirsiniz

Sürekli Değişim Ve Güçlenerek Gelişim...

"Öncelikle Ülkemizde Ve Sonra Tüm Dünyada Teknolojiye Yön Veren Bir Kurum Yapısına Kavuşarak, Bilgi, Birikim Ve Gelişme Azmimizi Tüm Dünya İnsanlarının Faydası İçin Kullanmaktır."