turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


Firma Sahibisiniz Yada Bir Herhangi Bir Firmada Yönetici Olarak Çalışıyorsunuz. Çok Sayıda Bilgisayarınız ve Bilişim Ürününüz Var. Sisteminizde Meydana Gelen Herhangi Bir Hata ve Arızalanmalar da Bilgisayar Teknik Servis Çağırmak Zorunda Kalıyor ve Sorunlarınıza Anlık Geçici Çözümler Bulmaya Gayret Ediyorsunuz. Bu Durum, Kısa Zaman İçerisinde Oldukça Maliyetli Bir Hal Almaya Başlar. Servis Sürelerince Yaşadığınız İş Kaybı Da Ayrı Bir Maliyet Olarak Karşınıza Çıkar.

Medya Eylül, It Destek ve Bakım Hizmetleri İçin Anlaşma Yaptığı Müşterilerinin, Bilgisayarını Yerinden Kaldırmadan Yerinde Çözüm İmkanı Sunuyor. Ayrıca It Destek ve Bakım Anlaşması Yapılan Firmanın Tüm Sistemi Gözden Geçirilerek Oluşabilecek Olası Hataların Belirlenmesi Sağlanır. Bu Da Siz Hatayı Fark Etmeden İş Kaybına Uğramadan Sistemin En verimli Şekilde Çalışmasına Olanak Sağlar.

It Destek ve Bakım Hizmetleri Anlaşması Kapsamında Neler Var?
Tüm Bilgisayarlar İçin Ayda Bir Kez Periyodik Bakım,
Virüs, Spy Güncellemesi ve Taraması,
Otomatik Yedekleme Sistemi  (Yedekleme Programına Göre),
verilerin Güvenliğinin Sağlanması,
Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri
Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 Kurulum Teknik Destek İşlemleri,
Kurumsal E-Mail Destek Hizmetleri,
Yüksek Kapasiteli Hosting,
E-Posta Kurulum Hizmetleri,
Bakım Anlaşması Boyunca Gündeme Gelebilecek Çeşitli It Projeleri İçin Talebiniz Doğrultusunda Destek ve Öneriler Sağlanacaktır,


Öncelik : It Destek ve Bakım Hizmetleri İçin Bakım Sözleşmesi Olan Müşterilerimiz Firmamız Bünyesinde Öncelik Kazanırlar.


Geniş Ürün Desteği : Her Biri Ayrı Uzmanlık Gerektiren Ürün ve Uygulamalarda Profesyonel Destek Sağlanması.

Bilgisayar Periyodik Bakım : Sistem Genelinin Kesintisiz Çalışmasını Sağlayacak Koruyucu Bakım Önlemlerinin Alınması Sağlanır.

Fiyat Avantajı : Tek Tek Hizmet Almaya Göre, Sözleşme Kapsamında Düzenli Hizmet Daha Ekonomiktir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaparsanız Aylık Ne Kadar Ödersiniz?
Sunucu Sayısına,
Bilgisayar Sayısına,
Bilgisayar Konfigürasyonlarınıza,
Network Sayınıza ve Yapısına,
Yazıcı, Tarayıcı ve Diğer Aygıt Sayılarına,
Mevcut Bilgisayar, Ticari Yazılımlarınızın Durumuna ve Müşteri Taleplerine Bağlı Olarak Bakım Anlaşması Fiyatları Değişkenlik Göstermektedir.

Net Bir Fiyatın Belirlenmesi İçin Sistemin İncelenmesi ve Raporlanması Gerekmektedir. Böylelikle Firma Kapasitesine ve İş Yüküne Bağlı Olarak Çok Daha Ekonomik Maliyetlerle Karşılaşırsınız.