turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


IOS, Android Ve Watchos Mobil Uygulama
En İyi Kullanıcı Deneyimi İçin İşletme Ve Kurumunuz İçin Profesyonel Mobil Uygulama Çözümleri Sunuyoruz

Platform Bağımsız Uygulamalar
Native Uygulama Mimarisi İle İşletme Ve Kurumunuza Özel Platform Bağımsız Uygulamalar Geliştiriyoruz.

Popüler Uygulama Platformları Android, IOS Ve Watchos İçin Deneyimli Mühendislerimiz Uygulamalarınızı %100 El İşçiliği Yazıyor Ve Ödüllü Ara yüz Mimarlarımız da Kullanıcılarınıza En İyi Uygulama Deneyimini Yaşatmak İçin Çalışıyor.

Daha Fazla Kitleye Ulaşın Ve Marka Bilinirliliğiniz Arttırın
Günümüzde Türkiye’de ki İnternet Kullanıcılarının %65’i Cep Telefonu Ve Tabletleri Üzerinden İnternete Bağlanmaktadır. Bu Denli Büyük Bir Pazara Hitap Edebilmeniz İçin Markanıza Ait Bir Uygulamanın Olması, Pazardaki Marka Bilinirliğin ize Ve Müşterilerinize “Omni-Channel” Olarak Adlandırdığınız “Çoklu Kanal” Üzerinden Ulaşmanıza Önemli Bir Rol Oynamaktadır.

Uygulamanız Ticari Bir Altyapıda Veya Yalnızca Firma Profilinizi Yansıtacak Yapıda Olabilir. Ama Burada Önemli Olan Her Kanal Üzerinden Hedef Kitlenize En Hızlı Şekilde Ulaşmaktır.
Uygulama Dükkanlarında Marka Ve Projenizin Yer Alması İle Müşterilerinize Sizi Alternatif Platformlarda Takip Edebilme Olanağı Sağlamış Olacak Ve Satış Kanallarınızı Genişletmiş Olacaksınız.

Eş-Zamanlı Bilgi Paylaşımı
Uygulamalarınız Sayesinde PUSH Notification Olarak Adlandırılan “Eş-Zamanlı Bildirimler” Sayesinde Kullanıcılarınıza İşletme Ve Kurumunuz İçin Anlık Mesajlar Paylaşabilir Ve Bilgiye Hızlı, Güvenilir Ve Kolay Yoldan Ulaşılmasına Olanak Sağlayabilirsiniz.

PUSH Notification Çalışma Mimarisi İle İster Görsel İçerikli Bildirimler İle İsterseniz de Yönlendirici Tanımlamalar İle Hedef Kitlenize Vermek İstediğiniz Mesajı Merkezi Bir Yapıdan Kolayca Gönderebilirsiniz.

Geliştirebilir Ve Esnek
Medya Eylül, %100 El İşçiliği İle Geliştirdiği Mobil Uygulamalar Sayesinde İşletme Ve Kurumunuzun İleriki Zamanlarda Doğabilecek İstek Ve Güncellemeleri En Hızlı Ve Profesyonel Bir Şekilde Size Sunmaktadır.

Diğer Uygulama Yazılımlarının Aksine, Esnek Ve Geliştirebilir Yapısı İle, Uygulama Verilerinin Farklı Kanallarda Kullanılması, Online Platformlarınızda Ki Güncellemelerin Mevcut Uygulamalarınıza Da Eklenmesi Gibi Bir Çok Koşulda Size Kolaylık Sağlamaktadır.

Kolay Yönetilebilir
Web servis Yazılımlarımız Sayesinde Dinamik İçeriklerinizin Yönetimini Online Platformlar Üzerinden Gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret, CRM, S&OP Ve Diğer Çözümleriniz İçin Hayata Geçireceğiniz Uygulamalarınızın Yönetimini, Alışık Olduğunuz Paneller Üzerinden Online Yönetmeye Devam Edebilir, İşletme Ve Kurumunuz İçin Harcayacağınız Ekstra Eğitim Ve Entegrasyon Maliyetlerini Minimize Edebilirsiniz.