turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


İnşa Edilen Bir Web Sitesi Her Ne Kadar Kusursuz Gibi Görünse de Zamanla Güncelliğini Yitirir ve Bakım Hizmeti İster. Meydana Gelen Bu İhtiyaçlar Teknik Eksiklikler Olabileceği Gibi Site İçerikleri ve Görsel Öğelerin Güncelliğini Yitirmesi de Olabilir. Web Siteler Üzerinde Bu Eksiklik ve Güncellemelerin Düzeltilip Giderilmesi İçin Yapılan İşlemler Genel Olarak Web Site Bakım ve Güncelleme Çalışmaları Şeklinde İfade Edilir.

Web Sitenizin Muhtemel Sorunlara Karşı Sürekli Olarak Kontrol Edilmesi ve Desteklenmesi Gerekmektedir. Doğru Bir Bakım İçin Profesyonel Destek Almanız Elzemdir. Medya Eylül Olarak Web Site Bakım ve Güncelleme Hizmetimiz İle İnternet'teki Vitrininiz Olan Sitenizin Her Zaman Kusursuz, Güncel ve Kullanıcı Dostu Kalması İçin Çalışıyoruz.

Web Site Bakım ve Güncelleme nin Önemi : Çoğu Site Sahibi, Web Site Faaliyete Geçtikten Sonra Pek Bir Şey Yapmaya Gerek Kalmadığını Düşünür. Fakat Bu Hatalı Bir Yaklaşımdır. Çünkü Arama Motorları Düzenli Olarak Sitelerin Aktif ve Güncel Olup Olmadığını Denetler. Eğer Sitenizi Bitirdikten Sonra Zaman İçinde Siteniz Üzerinde Düzenlemeler, İçerik Güncellemeleri Gibi Dokunuşlar Yapılmazsa Arama Motoru Sizin Sitenizi ‘Ölü’ Olarak Algılar. Bu Durumda Siteniz Sıralamada Düşüşler Yaşayabilir.

Bakım ve Güncelleme Hizmeti Kapsamında Yaptığımız Çalışmalar :
Site Analizi İle Hata ve Eksiklik Tespiti Yapma
Simetrik Olmayan Tasarım ve Sayfa Bozukluklarını Düzeltme
İstenen Her Türlü İçerik Paylaşımının Site Tasarımına Uygun Olarak Yapılması
Web Sitedeki Reklam Alanlarının ( Banner ) Güncellenmesi
Sitenin Mobil, Masaüstü Gibi Tüm Platformlara Uyumlu Hale Getirilmesi
Sitedeki Metin, Resim, Ses, Video Gibi İçeriklerin Güncellenmesi
Sitenin Hızlı Açılması ve Site Sayfaları Arasındaki Geçişlerin Hızlı ve Sorunsuz Bir Şekilde Yapılması İçin İyileştirmeler
Web Sayfalarına Online Destek Kutucuğu Eklenmesi
Site Sayfalarında Sosyal Medya Eklentileri Ekleme - Çıkarma
Yukarıda Sıraladığımız Çalışmalar Site Bakım ve Güncellemesi İçin Birer Örnek Olup Bu Örnekleri Çoğaltabiliriz. Bu Bakım ve Güncelleme Çalışmaları Dışında Sitenize Özel Farklı İhtiyaçlar da Söz Konusu Olabilmektedir. Bu Özel Durumlara Karşı da Deneyimli Kadromuzla Etkin Çözümler Üretmekteyiz.

Sitenizin Sıralamasını Yükseltip Bu Sıralamayı Koruyabilmesi Bakım ve Güncelleme Çalışmalarıyla Doğru Orantılıdır. Profesyonel Çözümlerimizle Siteniz Hem Kullanıcı Dostu Hem de Sıralaması Yüksek Bir Site Olacaktır. Sitenizin Bakıma İhtiyacı Olduğunu Düşünüyorsanız Bizimle İletişim Kurararak İlk Adımınızı Atabilirsiniz!