turkkanufuk@gmail.com +90 546 635 50 62


3D Modelleme Ve Animasyon Hizmetleri Konusunda Deneyimi İle Hizmet Veren En Eski Firmalardan Birisiyiz.

3D Modelleme, 3D Mimari Çizim Ve 3 Boyutlu Görselleştirme Hizmetleri İle Dış Ve İç Mekan, Mimari Modelleme Ve Animasyon Konusunda Etkin Çizimler Yapmaktadır.

3D MODELLEME NEDİR ?

3D Modelleme, 3D Modelleme Teknikleri İle Mimarlığın Çizimini Yapmış Olduğu Mimari Yapı Modellerine Verilen İsimdir. Gerçekte Varmış Gibi Gösterilebilir, Sunum Filmi Hazırlanabilir. 3D Mimari Modelleme‘Deki Amaç Projeyi Daha Kabul Edilebilir Ve Tasarımı Daha Esnek Hale Getirmektir.

3D Modelleme Ve Görselleştirme Hizmetleri

Medya Eylül 3D Modelleme Ve Görselleştirme Hizmetleri İle 3D Baskı Ve 3D Modelleme Uzmanlığı Alanında Hizmet Vermektedir.

3D Modelleme Nasıl Yapılır ?

3D Modelleme Genel Olarak Organik Modelleme Ve Katı Modelleme Olarak İkiye Ayrılmaktadır. 3D Modelleme Bir Ürünün Veya Karakterin Sanal Ortamda Programlar Yardımcılığıyla Yapılmasına Denmektedir. Organik Modelleme Karakter Haldeki Ürünlerin Modellenmesine Denir. Katı Modelleme İse Masa Sandalye Vs. Gibi Ürünlerin Modellenmesine Denir. Organik Modelleme Yapabilmek İçin Ciddi Bir Anatomik Bilginizin Olması Gerekiyor. Bunun Sebebi Yapısı Bozuk Olduğu Zaman Karakterin Bir Albenisinin Olmamasıdır. Güzel Bir Anatomik Yapıyla Yapıldığı Taktirde Göze De Hoş Gelen Bir Ürün Olmuş Olur. Modelleme İşlemini Yapabilmek İçin Bir Çok Program Üretilmiştir, Bizim Kullandıklarımız Autodesk Maya Ve 3Ds Max İsimli Programlardır. Bunlar Piyasadaki En Çok Tercih Edilen Ürünlerdir.